Logo
Objednávky po telefonu
Po - Pá | 9:00 - 15:00 |
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 999,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Vše na hlodavce
 3. ULTRA DUET - Odpuzovač všech škůdců - ZDARMA adaptér a 5,5 m napájecí kabel

ULTRA DUET - Odpuzovač všech škůdců - ZDARMA adaptér a 5,5 m napájecí kabel

Díky ULTRA DUET LS-928 už nemusíte kupovat několik různých přístrojů například na kuny a další přístroj na kočky, ptáky, netopýry, srnky, hlodavce, lišky, zajíce nebo psy.

 ODPUZOVAČ ULTRA-DUET LS-928 - zdarma k přístroji získáte napájecí adaptér 220V/9V plus 5,5 metrů prodlužovací kabel k adaptéru. Nově vyvinutá techno... celý popis
Dostupnost
Kupte do 12:00 Odešleme dnes.
Původní cena
1 475 Kč
1 199 Kč
991 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:LS-928
 • Kompletní specifikace
 • ULTRA DUET - Odpuzovač všech škůdců - ZDARMA adaptér a 5,5 m napájecí kabel
  ULTRA DUET - Odpuzovač všech škůdců - ZDARMA adaptér a 5,5 m napájecí kabel
  Kupte do 12:00 Odešleme dnes.
  1 199 Kč
  991 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

 ODPUZOVAČ ULTRA-DUET LS-928 - zdarma k přístroji získáte napájecí adaptér 220V/9V plus 5,5 metrů prodlužovací kabel k adaptéru.

Nově vyvinutá technologie DUETSONIC umožňuje ultrazvukovému odpuzovači Ultra-Duet trvale vysílat ultrazvukové vlny ze dvou různých ultrazvukových systémů současně, aby odradila a udržovala škůdce a nežádoucí zvířata mimo váš domov, zahradu, trávník, dvůr a ostatní prostranství.

Přístroj odpuzuje následující škůdce: kuny, myši, krysy, potkany, psy, kočky, veverky, polní hlodavce, netopýry, lišky, jeleny, srnky, ptáky atd. Odpuzovač Ultra-Duet vysílá automaticky měnící-se frekvenci od 20 kHz do 65 kHz, která je pro škůdce natolik nesnesitelná, až opustí chráněnou oblast. Ultrazvuk vydávaný odpuzovačem Ultra-Duet není pro zvířata fyzicky škodlivý. Odpuzovač vydává jedinečně silný ultrazvuk díky dvěma zvukovým zdrojům, které se vzájemně překrývají. Není nutné žádné seřizování, stačí nastavit odpuzovač směrem, který chcete ochránit před škůdci.

Odpuzovač Ultra-Duet dokáže ochránit plochu cca 230 m2 ve venkovním prostoru. Ultrazvuk je vysílán na vzdálenost až 17m v úhlu 90°. Odpuzovač lze provozovat nonstop díky síťovému napájení. Součástí balení odpuzovače Ultra-Duet je hlavní jednotka, adaptér, 5,5m dlouhý prodlužovací kabel a speciálně navržený montážní kryt, díky kterému lze přístroj využívat i ve venkovním prostředí. Odpuzovač Ultra-Duet LS-928 je díky své konstrukci vhodný pro venkovní i vnitřní instalaci. Při vnitřním použití bude efektivní dosah až 545m2.

Odpuzovač Ultra-Duet můžete připevnit na zeď budovy, na římsu nebo jej připevnit ke sloupu. Po zapojení se rozsvítí červená LED dioda, která indikuje správnou funkci zařízení. Přestože je odpuzovač odolný vůči povětrnostním vlivům, doporučuje se přistroj odejmout, pokud se očekává bouřka nebo silný déšť. Odpuzovač má nízkou spotřebu energie 1,5W. Doporučuje se mít odpuzovač nepřetržitě zapojený pro trvalou ochranu. Pokud se v chráněné oblasti pohybují děti nebo vlastní psi a kočky, doporučuje se odpuzovač vypnout.

INSTALACE PŘÍSTROJE:

 1. Upevněte kryt odpuzovače a odpuzovač ve vzdálenosti 1 až 2 metry od země k sloupu nebo na zeď. Při použití prodlužovacího kabelu nejdéle 690 cm od zásuvky. Do 150 cm od zásuvky není prodlužovací kabel potřebný.
 2. Připojte prodlužovací kabel a adaptér do odpuzovače.
 3. Po připojení se rozsvítí červená LED dioda, která indikuje správnou funkci odpuzovače Ultra-Duet
 4. Odpuzovač Ultra-Duet lze instalovat uvnitř pro intenzivní ochranu oblasti.

DŮLEŽITÉ:

- Neponořujte odpuzovač Ultra-Duet do vody nebo jiné kapaliny.

- Odejměte odpuzovač, pokud se očekává bouřka nebo silný déšť.

- Vypněte odpuzovač odpojením adaptéru, pokud si děti nebo domácí zvířata hrají v chráněné oblast, nebo pokud chcete předejít rušení způsobenému jedinečně silným vysíláním ultrazvuku.

 • Neupravujte ani nemanipulujte s vnitřními komponenty odpuzovače.

Generovaný signál má velmi silný odpuzující účinek na různé druhy škůdců, nicméně ne vždy je možné dosáhnout optimálních výsledků při odpuzování. Některé důvody uvádíme zde:

 • Škůdci mají v prostoru s odpuzovačem, nebo v jeho okolí ukrytá mláďata, a tyto nejsou ochotná opustit.
 • V době velkého nedostatku potravy, kdy jsou škůdci schopní dohledat potravu i v prostoru chráněném odpuzovačem. Je potřeba si uvědomit, že škůdce si pravděpodobně vybere raději stresující zážitek ze signálu odpuzovače, než „smrt v důsledku hladu“. Proto v okolí odpuzovače neuskladňujte potravu.
 • Škůdce může trpět vrozenou, nebo získanou vadou sluchu. V tomto případě může být vůči signálu odpuzovače imunní.
 • Dodavatel neodpovídá za případné škody na majetku a zdraví způsobené škůdci v průběhu použití odpuzovače!

Ultrazvuk neprochází zdí a od pevných překážek se ultrazvuk odráží. Přístroj není pro lidský organismus nijak škodlivý. Přístroj je ve shodě s Českými i Evropskými normami. Výše popsaný předmět prohlášení je ve shodě se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU ze dne 8. června 2011 o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních a splňuje nepřísnější podmínky a vlastní certifikáty dané jak legislativou CZ, EU, tak i USA. Certifikáty CE, ROHS, ISO.

Reklamace přístroje vyřídíte na adrese: REPULSE s.r.o. Veverkova 1343/1, Hradec Králové 50002 Email: obchod@repulse.cz, tel: 724 443 701 Záruční doba 24 měsíců od data převzetí přístroje.

SPECIFIKACE:

Rozměr : 140 x 122 x 110 mm

Hmotnost : 275 g (bez adaptéru & prodlužovacího kabelu)

Zdroj napájení : 100 – 240 VAC, 60/50 cyklů, Výstup: 9VDC

Spotřeba energie : 1,5 watt

Frekvenční rozsah : 20,000 Hz – 65,000 Hz (Proměnná frekvence)

Akustický tlak : 130 dB

Efektivní dosah přístroje :

230 m2 bez překážek (pro venkovní použití)

545 m2 bez překážek (pro vnitřní použití)

PACHOVÉ OHRADNÍKY - nebo chcete-li pachové ploty pomáhají myslivcům, zemědělcům, zahrádkářům nebo vinařům. Myslivec použije pachový ohradník zejména k ochraně zvěře, ale zemědělci a vinaři používají pachové ploty zejména k ohradě zemědělských plodin, stromků, okrasných dřevin proti škodám a okusu. V dnešní době přemnožených divokých prasat se také velmi hojně využívá SADA STOP divokým prasatům s dopravou zdarma – odpuzovač divokých prasat. Pachové ohradníky HAGOPUR spolehlivě odpudí černou i spárkatou zvěř od vašich zahrádek, sadů, vinic i pozemních komunikací.

ELEKTRONICKÉ ULTRAZVUKOVÉ ODPUZOVAČE - Máte myši, potkany nebo kunu v domě? Rádi Vám poradíme účinný ultrazvukový odpuzovač, který je účinný proti těmto škůdcům. Neváhejte se s námi poradit, máme mnoho zkušeností a nejširší nabídku v ČR.  Dodáváme pouze spolehlivé a vyzkoušené odpuzovače proti kunám, myším, potkanům, lasičkám, tchořům, kočkám, ptákům a dalším škůdcům. V nabídce najdete i nejsilnější 3D odpuzovač s dosahem 1700 m3.

Sklopec na škodnou je lapací zařízení používané k odchytu zvěře. Sklopce jsou s jedním i dvěma vstupy. Jednostranné sklopce s jedním vstupem se opatřují návnadou. Oboustranný sklopec se dvěma záklopy se konstruuje jako průchodné a opatřují se nášlapným zařízením, které po sešlápnutí uvolní záklopy, které zvěř ve sklopci uzavřou. Sklopce - Lapací pasti k odchytu živé zvěře a škůdců. PASTI NA KUNY  SKLOPCE NA KOČKY  SKLOPCE NA LIŠKYKe každému sklopci vám ZDARMA dodáme speciální granulovanou návnadu na lasicovité šelmy, kleště, rukavice, závěs na vajíčko a bodec na salámy, párky a sýry. Na kuny doporučujeme pro překrytí lidského pachu ze sklopce použít VÁBIDLO NA KUNY.

KDE NÁS NAJDETE

REPULSE s.r.o.

Veverkova 1343/1, Hradec Králové

Trasa do výdejního místa - MAPA

Výdejní doba:
pondělí7:30 - 15:00 
úterý7:30 - 15:00 
středa7:30 - 15:00
čtvrtek 7:30 - 15:00
pátek 7:30 - 15:00
sobota - neděle zavřeno
O FIRMĚ

REPULSE s.r.o. 

IČO: 04161203

DIČ: CZ04161203

Spisová značka: C 35336

Jsme plátci DPH

Nad 3999 Kč - DOPRAVA ZDARMA

www.pachove-ohradniky.eu

www.uhliky-do-naradi.cz 

KONTAKTY
Logo
Objednávky po telefonu
INFOLINKA
INFOLINKA
Po - Pá | 9:00 - 15:00 |
REPULSE s.r.o. | www.pachove-ohradniky.eu | 2015-2018 © Hradec Králové
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.